Vücut Bakımı

Göztepe Güzellik Salonu

Vücut Bakımı

Göztepe Güzellik Salonu olarak siz değerli misafirlerimiz pürüzsüz bir vücut bakımı hizmeti sunmaktayız. Vücudumuzdaki en büyük organımız derimiz, derimizin de en büyük yüzeyi doğal olarak vücudumuzda. Sürekli kıyafetlerin altında olduğu için, vücut bakımı çoğu zaman göz ardı ediliyor. Ancak diğer tüm noktalar gibi vücudun da özel bir bakıma ihtiyacı vardır ve bu durum sağlıklı bir şekilde yaş almak için oldukça önemlidir. Vücut bakımı yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise vücudun nelere ihtiyacı olduğunu tespit etmek ve bu ihtiyaçlar temelinde uygun bakımları bilinçli bir şekilde uygulamaktır. Vücut bakımı sadece bedeni değil, ruhu da dinlendiren bir bakımdır.

Vücut bakımı için yine kişinin cilt tipi göz önünde bulundurulur. Kişinin cilt tipine uygun olarak çok özel yosunlar, yağlar, tohumlar ve bitkilerden hazırlanan peeling ve maskeler vücut bakımında sırt, dekolte veya bacaklara uygulanır. Konak Göztepe Güzellik Salonu tarafından yapılan bakım sonunda vücuttaki nemsizlik, cansızlık giderilir. Ayrıca vücudun ihtiyacına göre çatlakların tonunun açılması ve selülit için de özel formüller uygulanır.

Uygulanan doğal yöntemler cilde ihtiyaç duyduğu bakımı sağlarken, özellikle sırt ve dekoltede çıkan sivilceler ciltteki gibi temizlenir. İçeriğindeki iyileştirici özellikler bulunan bitkisel ürünlerle cildin sorunlarına ve eksikliklerine yönelik olan besinler cilde yedirilir ve tam bir vücut bakımı sağlanır.

Vücudun en özel giysisi cilt, dış etkenler karşısında zamanla eski gücünü kaybeder ve savunmasız kalır.  Bu durum cildin çok daha kolay yıpranmasına ve koruyucu bariyerinin zayıflamasına yol açar. Vücutta meydana gelen bu problemler kişinin olduğundan daha yaşlı ve yorgun görünmesine sebep olur. Vücut bakımının ihmal edilmesi, ciltte kaşıntılara, döküntülere sebep olur. Vücut bakımı sonrası kişide ciddi bir ferahlama ve rahatlama olacağından, günlük yaşamın konforu açısından önemli bir bakımdır. Tıkanan gözenekler, biriken kir ve ölü deriler, yağlanma ve sivilce problemlerinin yanı sıra çok daha ciddi cilt problemleriyle karşı  karşıya kalınabilir. Hem  sağlık hem de güzellik açısından düzenli olarak vücut bakımı yaptırmak oldukça önemlidir.

Göztepe Güzellik Salonumuzun size özel hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen randevu alın.
(0232) 245 1925
Konuşmaya Başla
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?