Kalıcı Makyaj

Her sabah uyandığınızda kendinizi bakımlı ve güzel görmek istiyorsanız KALICI MAKYAJ’ın kolaylıklarından yararlanın. Mikro tek kullanımlık iğneler ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Kullanılan boyalar alerjik olmayan maddelerden üretilmiş ve özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez. Uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümünü korur.

Kalıcı Makyaj Güvenli mi?

Kalıcı makyaj steril koşulara dikat edilerek yapılr ve kişye yapılacak uygulama her dönem taşıdığında mutlu olacağı naturelikte yapılırsa güvenlidir. Kalıcı makyaj uzmanınızı iyi seçin.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Kalıcı makyajın kişide kalma süresi;kullanılan boya rengine,uygulanan bölgeye(Ortalama;Kaş:2 yıl, Göz;5 ila 7 yıl, Dudak;3 ila 5 yıl arası) ve uygulama yapılan kişinin cilt tipine göre değişiklik göstermektedir.Genel anlamda en az 2 yıl ve en fazla 7 yıl diyebiliriz.

Kalıcı Makyaj Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Uygulama sonrası:
• İki hafta solaryum ve direk güneş ışınlarından( güneşlenme gibi… ) uzak durmak gerekiyor.
• İki hafta deniz veya havuza girilmemesi gerekiyor.
• Dudak makyajından sonra bir hafta boyunca dudak teması,ruj ve makyaj uygulamalarında daha dikkatli olmak gerekiyor.
• Normal hayatta kullanılan kremler( bakım kremleri,nemlendiriciler,akne tedavisi için kullanılan kremler ) makyaj yapılan bölgeden uzak tutularak sürülmelidir.

Güzelliğinize önem veriyorsanız bize ulaşın…
(0232) 245 1925
Konuşmaya Başla
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?