Bölgesel İncelme

Göztepe Güzellik Salonu olarak Bölgesel İncelme konusunda uzman ekibimizle sizlere İzmir Konak’ta en iyi çözümleri sunuyoruz. Yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrolü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir.Soğuk Lipoliz tedavisi göbek, yan bölge,sezaryan doğum sonrasında oluşan alt karın , sırt , bacak , basen gibi bölgelerde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir.

 

SOĞUK LİPOLİZ

Soğuk lipoliz, liposuction olarak bilinen cerrahi yollarla yağ alımı uygulamalarından farklı olarak, ameliyata gerek olmadan yağ azalması sağlayan bir uygulamadır.

 

LENF DRENAJ

Lenf Drenajsistemi sayesinde, vücudun bağışıklık ve savunma sistemi görevlerini aksatmadan, yavaşlamadan yerine getirir. Aynı zamanda vücutta bulunan lenf sıvısının tamamının dolaşımının sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlar. Yazın sıcak ortamı vücudumuzda ödem oluşturur. Lenf Drenaj ile vücuttaki ödeme veda edebilirsiniz.

 

RADYO FREKANS

Ciltteki yara izi, ameliyat izi, sivilce izi, lekeler, kilo alıp vermeye bağlı olarak oluşan çatlaklar ve kırışıklıklar gibi sorunlar radyofrekans tekniği ile tedavi edilebiliyor. Radyofrekans tekniğinin titreşimli radyo dalgalarının su molekülleri ile etkileşmesi sonucu ortaya çıkan enerjinin, ısıya dönüşmesi esasına dayanan cilt gençleştirme yöntemidir.

 

G5 MASAJ (SELÜLİT MASAJI)

Selülit görünümünün tedavisinde kısa sürede etki etmesi ile bilinen G5 masajı oldukça etkili bir yöntemdir. Profesyonel merkezlerde selülit görünümünün giderilmesi için uygulanan G5 masajı sonrasında selülit görünümünde gözle görülür azalma meydana gelir. Bölgesel sıkılaşma konusunda da katkı sağlamaktadır.

 

ISI BATTANİYESİ

Isı battaniyesi, zayıflama, selülit, ödem ve toksin atmada kullanılır. Tam vücutta dolaşımı düzenler, deriyi güçlendirir ve kasları rahatlatır, yorgunluğu alır. Isı battaniyesi, kilolu ve kilosu bütün vücuda dağılmış yağları özellikle tek bir yerde toplanmış olan kişilerde ve özellikle kalın yağ tabaksı varsa kullanılır.

 

PASİF JİMNASTİK

Güzel, şekilli bir vücut bir çok kişinin hayali ama hayaller oturduğunuz yerden gerçekleşmez. Çaba ister, emek ister ve zaman ister. Fazla zamanınız yoksa, ağır egzersiz programları size uymuyorsa , spor salonları boş zamanlarınızda bile uğramadığınız yerlerse eğer, bölgesel kilolar ve sarkmış bir vücut zaman içerisinde sizi ele geçirir. Günümüz teknolojisi sizi bu dertten kurtaracak birçok cihaz ve olanak sunar. Bunlardan en eskisi ve tescillenmiş sonuçlarıyla en güvenilir olanı aslında hiçte pahalı olmayan pasif jimnastik olarak bilinen Elektrostimilasyon cihazlarıdır.

Göztepe Güzellik Salonu olarak selülit sıkılaşma da 1 ayda 2 beden inceltme garantisi veriyoruz.
Bölgesel İncelme
(0232) 245 1925
Konuşmaya Başla
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?